Deixamos os horarios dos encontros dos equipos da Escola de Baloncesto Galén Ensino e do resto de equipos do clube.
XORNADA 17 E 18 DE NOVEMBRO DE 2.018
BENXAMÍN FEMININO
ENCONTRO
|
DATA E HORA
|
INSTALACIÓN
|
Galén Ensino – MGR C. B. Sarria
|
Sá 10:00 h
|
Colexio Galén
|
BENXAMÍN MASCULINO - MIXTO
ENCONTRO
|
DATA E HORA
|
INSTALACIÓN
|
Grupo 1
|
Galén Ensino Naranja –
Estudiantes Azul Leyma Natura
|
Do 11:00 h
|
Colexio Galén
|
Grupo 2
|
Cidade de Lugo – Galén Ensino
|
Venres 16
18:30 h
|
Colexio Galén
|
2ª DIVISIÓN ALEVÍN FEMININO
ENCONTRO
|
DATA E HORA
|
INSTALACIÓN
|
Galén Ensino – Cidade de Lugo
|
Venres 16
19:45 h
|
Colexio Galén
|
2ª DIVISIÓN ALEVÍN MASCULINO - MIXTO
ENCONTRO
|
DATA E HORA
|
INSTALACIÓN
|
Galén Ensino – C. B. Ría de Ribadeo
|
Do 12:30 h
|
Colexio Galén
|
2ª DIVISIÓN INFANTIL FEMININA (Grupo G)
ENCONTRO
|
DATA E HORA
|
INSTALACIÓN
|
Galén Ensino – Franciscanos
|
Sá 20:00 h
|
Anexo 1
|
Academia A Mariña Burela 05 Fem – Ensino Lugo
|
Sá 12:00 h
|
Pav. Vista Alegre
|
2ª DIVISIÓN INFANTIL MASCULINA (Grupo G)
ENCONTRO
|
DATA E HORA
|
INSTALACIÓN
|
Estudiantes 06 Leyma Natura –
Ensino Lugo
|
Sá 16:00 h
|
Pazo Universitario
|
2ª DIVISIÓN CADETE FEMININA
ENCONTRO
|
DATA E HORA
|
INSTALACIÓN
|
Grupo B – Centro
|
Ensino Lugo 03 –
Floristería Madeira C. B. Sarria
|
Sá 17:00 h
|
Frigsa
|
Ensino Lugo 04 –
Estudiantes Azul Leyma Natura
|
Sá 12:30 h
|
Pazo Universitario
|
2ª DIVISIÓN CADETE MASCULINA (Grupo G)
ENCONTRO
|
DATA E HORA
|
INSTALACIÓN
|
Suministros Carreiras San Ciprián –
Ensino Lugo
|
Sá 12:00 h
|
Pav. da Veiga
|
2ª DIVISIÓN JUNIOR FEMININA (Grupo A - 2)
ENCONTRO
|
DATA E HORA
|
INSTALACIÓN
|
Ensino Lugo – BBCA Praia da Fragata
|
Do 10:00 h
|
Anexo 2
|
2ª DIVISIÓN FEMININA (Grupo Norte)
ENCONTRO
|
DATA E HORA
|
INSTALACIÓN
|
Ensino Lugo –
Vázquez y Reino Basket Xiria
|
Do 19:00 h
|
Anexo 2
|
3ª DIVISIÓN MASCULINA
ENCONTRO
|
DATA E HORA
|
INSTALACIÓN
|
Grupo C
|
Ensino Lugo – Code Blue Valenzá
|
Sá 20:00 h
|
Anexo 2
|
1ª DIVISIÓN CADETE FEMININA
ENCONTRO
|
DATA E HORA
|
INSTALACIÓN
|
Primeira Fase Grupo Norte
|
Estudiantes Lugo Leyma Natura –
Cafés Candelas Ensino
|
Venres 16
20:30 h
|
Anexo 1
|
1ª DIVISIÓN JUNIOR FEMININA
ENCONTRO
|
DATA E HORA
|
INSTALACIÓN
|
Durán Maquinaria Ensino – CLB
|
Do 12:00 h
|
Anexo 2
|