Esta fin de semana temos varios desprazamentos en un encontro en Galén o venres. O equipo alevín masculino do Galén Ensino 08 descansa. Atentos os horarios e instalaciones de xogo .

BENXAMÍN FEMININO

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Galén Ensino –

C. D. Mª Auxiliadora La Caseta de La Barra

Venres 14

18:30 h

Colexio Galén

BENXAMÍN MASCULINO – MIXTO

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Liga Regular Primeira Fase

Ensino Lugo –

Estudiantes Verde Leyma Natura

Sá 9:30 h

Palomar

Galén Ensino –

Estudiantes Laranxa Leyma Natura

Aprazado

Carferlo C. B. Viveiro – Galén Ensino 10

Sá 11:00 h

Pav. Municipal Viveiro

 

2ª DIVISIÓN ALEVÍN FEMININO

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Cemento Cosmos C. B. Sarria –

Galén Ensino 09

Do 9:45 h

Pav. Novo Chanto

Floristería Madeira C. B. Sarria –

Galén Ensino 08

Do 11:00 h

Pav. Novo Chanto

 

2ª DIVISIÓN ALEVÍN MASCULINO – MIXTO

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Primeira Fase Grupo Norte

Carferlo C. B. Viveiro – Galén Ensino

Sá 12:30 h

Pav. Municipal Viveiro

 

2ª DIVISIÓN INFANTIL FEMININA (Grupo B)

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Castro Agrasar C. B. Sarria – Ensino Galén

Do 12:30 h

Pav. Novo Chanto

Carferlo C. B. Viveiro – Ensino Lugo 06

Sá 16:00 h

Pav. Municipal Viveiro

 

2ª DIVISIÓN INFANTIL MASCULINA (Grupo B – Lugo)

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Ensino Galén – IF Podología C. B. Sarria

Sá 12:30 h

Anexo 2

 

2ª DIVISIÓN CADETE FEMININA (Grupo B)

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Ensino Lugo –

Acad. A Mariña Burela Cad Fem

Sá 20:00 h

Pav. Ensino 2020

Ensino Galén – KFC BBCA

Sá 12:00 h

Frigsa

 

2ª DIVISIÓN CADETE MASCULINA (Grupo B – Lugo)

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Ensino Lugo 04 – Ensino Lugo 05

Venres 14

18:30 h

Pav. Ensino 2020

 

2ª DIVISIÓN JUNIOR FEMININA

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Segunda Fase Grupo A – A

Ensino Lugo – Pontumio

Do 10:00 h

Anexo 2

 2ª DIVISIÓN JUNIOR MASCULINA (Grupo B)

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Semifinales Ida

Ensino Lugo – Carferlo C. B. Viveiro

Do 10:30 h

Frigsa

 

3ª DIVISIÓN MASCULINA

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Grupo C

Ensino Lugo – Axuda e Xestión A Valenzá

Do 19:00 h

Anexo 1

 

1ª DIVISIÓN CADETE FEMININA

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Primeira Fase Grupo Norte

Cafés Candelas Ensino – Giraldo CBV

Sá 16:00 h

Anexo 2

 

1ª DIVISIÓN CADETE MASCULINA

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Primeira Fase Grupo Norte

Ensino Lugo –

Estudiantes Lugo Leyma Natura

Sá 20:00 h

Anexo 2

 

1ª DIVISIÓN JUNIOR FEMININA

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Durán Maquinaria Ensino –

Basquet Coruña Leyma J

Sá 20:00 h

Anexo 1

Durán Maquinaria Ensino –

Estudiantes Lugo Leyma Natura

Martes 18

20:15 h

Anexo 2

 

1ª DIVISIÓN JUNIOR MASCULINA

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Durán Maquinaria Ensino –

Instituto Rosalía de Castro

Sá 18:00 h

Anexo 2

 1ª DIVISIÓN AUTONÓMICA FEMININA

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Primeira Fase Grupo Norte

Estudiantes Lugo Leyma Natura – Calasancias

Do 19:00 h

Anexo 2

 

LIGA FEMENINA ENDESA

ENCONTRO

DATA E HORA

INSTALACIÓN

Durán Maquinaria Ensino –

Campus Promete

Do 18:00 h

Pazo Universitario